Set Nail Prep Dehydrator + Nail Bonder Primer SensoPRO Milano
S-ar putea sa-ti placa si...
Descriere
Pregatirea Unghiilor este cel mai important pas in realizarea unei manichiuri rezistente. Astfel, Nail Prep Dehydrator + Nail Bonder Primer SensoPRO Milano este un set potrivit pentru unghiile false cu gel, oja semipermanenta, polygel sau acryl. Cele doua solutii creeaza o baza stabila, aderenta, perfecta pentru o manichiura / pedichiura durabila.
Nail Prep Dehydrator este o solutie ce dezinfecteaza, deshidrateaza unghia si indeparteaza uleiul natural. Se foloseste pentru crearea unei baze stabile si aderente in procesul de realizare a manichiurii sau pedichiurii.
Nail Bonder - Primer Air Dry este o baza cu o formula unica, fara acid ce echilibreaza PH-ul unghiei si creeaza un strat aderent pe unghii.
Mod de utilizare:
1. Curatati unghia naturala si matuit-o cu o pila buffer.
2. Aplicati Nail Prep Dehydrator in strat subtire si uscati la aer 30-60 secunde.
3. Aplicati Nail Bonder - Primer si uscati la aer.
4. Aplicati Ultra Strong Base Gel sau un gel de baza si polimerizati 120 secunde in lampa UV sau 30-60 secunde in lampa LED.
5. Aplicati gel UV sau oja semipermanenta, polygel si uscati in lampa.
Setul include:
1 pc x Nai Prep Dehydrator
1 pc x Nail Bonder
Gelurile de baza (Base Coat, Ultra Strong Base Gel) se achizitioneaza separat.
Cumparate frecvent impreuna
Detalii
Ce spun clientii
Super prosuse
Și mă mulțumesc produsele folosite. Sunt bune. Atât ca rezistenta în timp cât și ca stabilitate coloristică.
Recomand cu drag produsele.